برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
سخت ترین بازی های راکستار
1%
  • 0/10

رده بندی سخت ترین بازی های راکستار در طول تاریخ

چالش‌های جذاب راکستار در بازی‌های مختلف در تاریخ خود

رده بندی سخت ترین بازی های راکستار در طول تاریخ ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

بازی‌های راکستار همه بازی‌هایی عامه پسند بوده و هر کسی بدون مهارت خاص می‌تواند آن‌ها را به پایان برساند. اما همه آن‌ها چالش‌هایی در خود دارند که می‌توانند شما را به خود درگیر کنند. در این مطلب به رده بندی سخت ترین بازی های راکستار می‌پردازیم.

استودیو راکستار بدون شک یکی از قوی‌ترین و بزرگ‌ترین استودیوهای بازی سازی جهان تا به امروز است. آن‌ها کار خود را در دهه ۱۹۹۰ میلادی آغاز کردند، اما این انتشار بازی Grand Theft Auto 3 در سال ۲۰۰۱ بود که آن‌ها را در مسیر محبوبیت امروزی قرار داد. پس از آن، آن‌ها به شکل مدوام عناوینی با سطح کیفی خارق العاده عرضه کرده که همگی در میان بهترین بازی‌ها از نظر منتقدین و طرفداران قرار دارند.

راکستار همیشه بازی‌های خود را به نحوی طراحی کرده و توسعه داده که هرکسی بدون مهارت نیز بتواند از آن‌ها لذت ببرد، اما این موضوع به این معنی نبوده که بازی‌های آن‌ها چالش برانگیز نیستند. به همین بهانه در این مطلب قصد داریم سخت ترین بازی های راکستار از نظر کاربران را رده بندی کنیم.

Grand Theft Auto: San Andreas

بسیاری بازی GTA: SA را بهترین بازی تاریخ ویدیو گیم می‌دانند. این بازی یکی از نمادین‌ترین بازی‌های جهان باز است. از نظر سختی نیز این بازی برای بسیاری آسان حساب شده، با این حال بخش‌هایی در داستان بازی دیده شده که سال‌های سال کابوس گیمرها بوده‌اند. برای مثال، بسیاری از شما مرحله‌ای که باید با هواپیمای کنترلی قرمز چندین ماشین در حال حرکت را منفجر کرده یا مرحله‌ای که باید چندین مولوتوف را در داخل ساختمان پرتاب کنید را به خاطر دارید. علاوه بر آن، سیستم چک پوینت این بازی نیز بسیار بی رحمانه است!

Grand Theft Auto IV

بازی راکستار به طور کلی تلاش کرد درجه سختی مراحل GTA IV را نسبت به نسخه پیشین کاهش دهد، اما هنوز هم بخش‌های سختی در این بازی دیده می‌شود. یکی از آن‌ها نحوه رانندگی در بازی بوده که به دلیل نزدیک شدن به واقعیت، برای برخی سخت است. تصادف در این بازی امری بسیار عادی است. علاوه بر آن، مراحل فرعی بازی نیز عموما سخت بوده و می‌توانند مدت زمانی طولانی شما را به خود درگیر کنند. این بازی به طور کلی بازی سختی نبوده، اما به پایان رساندن آن بدون شک از GTA: SA سخت‌تر است!

The Warriors

بازی The Warriors، عنوانی الهام گرفته از فیلمی با همین نام، اولین درآمد راکستار به بازی‌های ترسناک سبک Beat’ em-up بوده و باید گفت عملکردی خیره کننده داشت. یادگیری اساس این بازی کار سختی نیست، اما چالش بازی آنجا بوده که هر دشمنی از شما با حرکاتی مخصوص به خود به سوی شما آمده و حالت هر مبارزه با مبارزه دیگر متفاوت است. برای مثال در برخی مبارزات گروهی عظیم از دشمنان به شما حمله کرده و برخی دیگر صرفا از شما می‌خواهند تا مکانی را تخریب کنید. این بازی به خوبی از عنصر غافلگیری استفاده کرده و در حالی که هرگز کهنه نمی‌شود، شما را به چالش نیز دعوت می‌کند!

Midnight Club: Los Angeles

بازی Midnight Club: Los Angeles آخرین تلاش راکستار برای سری Midnight Club پیش از تمرکز کامل بر سری بازی‌های GTA و RDR بود. این بازی ترکیبی بسیار عالی و کامل از تمام نسخه‌های پیشین این سری بازی است. مسابقات جذاب و پر سرعت، با چالش‌های سخت و جلوه‌های دیداری عالی، این بازی را جاودانه کردند. کاوش در خیابان‌های لس آنجلس جذاب است، اما بخش چالش برانگیز این بازی مسابقات آن هستند. حریفان شما رانندگانی بسیار بی رحم و جویای نام هستند که هر لحظه می‌توانند مسابقات را برای شما تبدیل به جهنم کنند.

Manhunt 2

بازی Manhunt 2 به دلیل ماهیت خشونت بار خود مورد نقد منفی بسیاری قرار گرفت، با این حال توسط کاربران زیادی تجربه شد و آن‌ها را سرگرم کرد. این بازی از لحاظ کیفیت فنی نسبت به دیگر بازی‌های راکستار ضعف‌های زیادی داشته و همین موضوع باعث شده برای کاربران چالش برانگیز شود! نحوه کنترل شخصیت بازی مشکلات زیادی داشته که در نتیجه آن مبارزه و کشتن دشمنان را نیز چالشی سخت برای ما می‌کند. علاوه بر آن، ما شاهد مشکلاتی مانند شناسایی شدن در سایه‌ها هستیم که قطعا مشکلی فنی بوده و چالشی بزرگ محسوب می‌شود. به طور کلی اما این بازی بسیار جذاب بوده و چالش‌های آن با کلیت دیوانه وار و مریض بازی همسو هستند!

Red Dead Revolver

بازی Red Dead Revolver‌ در زمان انتشار از چشم بسیاری دور ماند، اما کاربران پس از لذت بردن از دو نسخه بازی Red Dead Redemption، به تجربه این بازی بی نظیر رفتند. این بازی در سال ۲۰۰۴ انتشار یافته و در نتیجه نباید انتظار جلوه‌های دیداری زیبا داشت، با این حال این عنوان از نظر داستان سرایی و شخصیت پردازی بسیار عالی عمل کرده است. سخت‌ترین چالش‌های این بازی مبارزه در برابر باس‌ها، از جمله پیگ جاش (Pig Josh) هستند. دوئل‌های این بازی به شدت سخت و پر سرعت بوده که می‌توانند شما را آزار دهند. دشمنان عادی بازی نیز از هوش مصنوعی خوبی بهره برده و به طور کلی کشته شدن در این بازی کار سختی نیست!

Max Payne 3

زمانی که استودیو رمدی (Remedy Entertainment) گمان برد که کارشان با مکس پین به پایان رسیده، این سری بازی را در اختیار راکستار قرار داد و آن‌ها نیز عنوانی خیره کننده از این سری بازی ارائه دادند. نسخه سوم از سری Max Payne مانند دو نسخه پیشین اکشنی بسیار جذاب و چالش برانگیز بود. این بازی مانند دو نسخه پیشین دشمنانی بسیار قدرتمند و مبارزاتی بعضا سخت، اما سرگرم کننده در خود داشت. راکستار به خوبی از میزان سختی بازی آگاه بود و حتی سیستمی جدید برای استفاده از آیتم‌های سلامتی پس از بر زمین افتادن نیز طراحی کرد. در پایان باید اشاره داشت که سیستم پناه گیری در این بازی نیز مشکلاتی داشته که به سختی این بازی افزوده است!

راکستار همیشه تلاش داشته که بازی‌های آن‌ها توسط میلیون‌ها نفر تجربه شوند و همین موضوع به آن‌ها اجازه انتشار بازی‌های چالش برانگیز را نمی‌دهد! به نظر شما سخت ترین بازی های راکستار کدام هستند؟ در انتظار تجربیات و نظرات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments