تماشا کنید: بازگشت جانی دپ با حضور در شبکه MTV

دپ در نقش Moon Person

بازگشت جانی دپ (Johnny Depp) به عرصه سینما و تلویزیون، بعد از موفقیت او در دادگاه موردی بود که حتما باید شاهد آن می‌بودیم؛ با این وجود، اخیرا این بازیگر سرشناس در برنامه VMA از شبکه MTV حاضر شده و طرفداران را به شدت هیجان‌زده کرده است!

حدودا چند سال پیش بود که جانی دپ به جرم آزار همسر خود امبر هرد (Amber Heard) متهم شد و برای مدتی نسبتا طولانی، او دیگر نتوانست تا به فعالیت خود در نقش یک هنرمند و بازیگر ادامه دهد. این دوران باعث شد تا شرکت‌های بزرگی دیگر جانی دپ را برای پروژه‌های خود به کار نگیرند و برای مثال، سازندگان فیلم‌های Fantastic Beasts و Pirates of the Caribbean پس از این اتفاق مجبور شدند تا بازیگران نقش جک اسپارو (Jack Sparrow) و گریندلوالد (Grindelwald) را عوض کنند؛ موردی که واقعا به هر دو سری آسیب می‌زند و هنر دپ را هرگز جایگزین نخواهند کرد.

با این وجود پس از گذشت چند سال و برگزاری دادگاه‌های بین این دو بازیگر سرشناس هالیوود، بالاخره پس از دوران کرونا جلسات به آخر رسیدند و در نتیجه، دیدیم که جانی دپ موفق شد تا امبر هرد را به صورت تمام و کمال در دادگاه شکست بدهد و بی‌گناهی خود را ثابت کند. این در حالی است که حین این کار، طرفداران بسیاری که طی سالیان گذشته نظرشان نسبت به دپ عوض شده بود، مجددا او را تشویق کردند و حال این هنرمند قرار است تا کارگردانی فیلمی تحت عنوان Modigliani را انجام دهد.

با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که پیش از شروع مجدد فعالیت هنری، اخیرا جانی دپ در برنامه VMA که برای انتخاب بهترین موزیک ویدیو است ظاهر شد و چند ثانیه در نقش فضانورد معروف آن حاضر شد که نظر طرفداران و حاضرین را به شدت به خود جلب کرد.

بازگشت جانی دپ با برنامه VMA

در حقیقت برنامه Video Music Awards برای انتخاب بهترین موزیک ویدیو برگزار می‌شود و یک شخصیت معروف در آن، فضانوردی است که بسیاری از علاقه‌مندان به دنیای موسیقی و طرفداران این برنامه او را می‌شناسند. حال در آخرین VMA برگذار شده، جانی دپ رسما در نقش این فضانورد حاضر شد و دیالوگ‌هایی را گفت می‌توانید در ویدیو بالا ببینید!

در یک چند ثانیه، دپ درباره اینکه به این کار برای تامین مخارج خود نیاز داشته می‌گوید. همچنین او اظهار می‌کند که اگر بینندگان و حاضرین در جلسه کاری برای جشن تولد و مراسم‌های مختلف دارند، او برای حضور در آن‌ها قادر به همکاری است. به علاوه اینکه دپ یک دندان‌پزشک است و به این مورد هم اشاره می‌شود.

با این وجود جالب است بدانید که این نوع بازگشت جانی دپ به انجام فعالیت‌های هنری چیزی است که اخیرا واکنش‌های متفاوت طرفداران را به همراه داشته است؛ طوری که افراد به دو جبهه موافق و مخالف تقسیم شده‌اند و در فضای مجازی به این اقدام دپ واکنش نشان داده‌اند. به نحوی که برخی از کاربران پس از دیدن این صحنه او را برای بازگشت تشویق کرده‌اند و بعضی دیگر اعلام کرده‌اند که گفته‌های او مبنی بر سرزنش کردن و کوبیدن وضعیت کنونی امبر هرد است که در شرایط مالی مساعدی ندارد.

به هر حال می‌دانیم که برخی تصاویر منتشر شده در فضای مجازی نشان داده بود که هرد پس از شکست در دادگاه و مجبور شدن به پرداخت ۱۰ میلیون دلار، حال زندگی شخصی خود را به سختی می‌گذراند و دیگر قادر نیست تا مثل دوران اوج بازیگری خود، ثروتمند باشد. این در حالی است که او اخیرا موفق شده بود تا از این بدهی ۱۰ میلیون دلاری خود چیزی نزدیک به ۲ میلیون دلار را با یک پرونده فوری پس بگیرد و حال مقدار کمتری را بدهکار خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا