لیدی گاگا در فورتنایت
1%
  • 0/10

چگونه اسکین لیدی گاگا در فورتنایت را دریافت کنیم؟

پای یکی از بزرگ‌ترین خوانندگان پاپ تاریخ به فورتنایت فستیوال باز می‌شود!

چگونه اسکین لیدی گاگا در فورتنایت را دریافت کنیم؟ ۰ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ راهنما و آموزش کپی لینک

زمان آن رسیده که مسیر را برای ورود یکی از بزرگ‌ترین خوانندگان پاپ جهان به فورتنایت باز کنیم. به زودی لیدی گاگا در فورتنایت غوغا پیدا کرده و شما می‌توانید اسکین اختصاصی او را از آن خود کنید.

بازی فورتنایت و شرکت اپیک طی سال‌های اخیر با افراد مشهور زیادی همکاری داشته و آن‌ها را در بازی خود راه داده‌اند. از جمله مهم‌ترین این افراد خوانندگانی بزرگ چون آریانا گرانده (Ariana Grande)، مارشملو (Marshmello) و امینم (Eminem) بوده‌اند که نظر مخاطبین زیادی را جلب کردند. حال به زودی شاهد حضور لیدی گاگا (Lady Gaga) در فورتنایت خواهیم بود.

زمانی که اپیک بخش فورتنایت فستیوال را معرفی کرد، درهای این بازی بیش از پیش بر خوانندگان باز شد. حالا به لطف این بخش، لیدی گاگا، خواننده مشهور آمریکایی تنها چند قدم کوتاه با فورتنایت فاصله دارد.

تاریخ انتشار اسکین لیدی گاگا در فورتنایت

مراسم Opening Night Pass بازی فورتنایت در روز ۲۲ فوریه سال ۲۰۲۴، برابر با ۳ اسفند ماه سال ۱۴۰۳ با به روزرسانی ۲۸.۳۰ در دسترس قرار می‌گیرد. با این به روزرسانی فصل جدید فستیوال آغاز شده و اسکین لیدی گاگا نیز منتشر می‌شود. طبق برخی اخبار این به روزرسانی در ساعت ۱۳:۳۰ روز پنجشنبه به وقت ایران در دسترس قرار می‌گیرد.

نحوه دریافت اسکین لیدی گاگا در فورتنایت

پس از پایان فصل اول فستیوال، اسکین دیگر خواننده مشهور یعنی ویکند (Weeknd) از بازی حذف شده و مسیر را برای حضور لیدی گاگا در صحنه باز می‌کند. اگر سیستم پیشروی در فصل دوم فورتنایت فستیوال با فصل اول یکسان باشد، شما می‌توانید با تکمیل بخش Premium Reward Track در فورتنایت فستیوال پس، اسکین لیدی گاگا را برای خود بازگشایی کنید.

انتظار می‌رود که خرید آن برای شما ۱۸۰۰ وی-باکس هزینه داشته باشد و همچنین از طریق باندل Fortnite Crew Pack قابل دسترسی نباشد. علاوه بر آن، انتظار می‌رود که شما برای بازگشایی دیگر جوایز نیازمند پشت سر گذاشتن چالش‌های فستیوال و جمع آوری فستیوال پوینتز (Festival Points) باشید. آخرین جایزه این بخش احتمالا اسکین لیدی گاگا بوده که نیازمند جمع آوری ۱۱ هزار فستیوال پوینتز است.

لازم به ذکر است که طبق روند همیشگی فورتنایت، باید منتظر عرضه اسکین لیدی گاگا در فروشگاه فورتنایت به صورت جداگانه باشیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments