مقام CEO در جی تی ای آنلاین
1%
  • 0/10

مقام CEO در جی تی ای آنلاین چیست و تبدیل شدن به آن چه ویژگی‌هایی دارد؟

رئیس خود و دیگران باشید!

مقام CEO در جی تی ای آنلاین چیست و تبدیل شدن به آن چه ویژگی‌هایی دارد؟ ۰ ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ راهنما و آموزش کپی لینک

بازی جی تی ای آنلاین به ما اجازه داده تجربیات جالبی را در این بازی کسب کنیم. از جمله آن‌ها می‌توان به کسب مقام CEO در جی تی ای آنلاین در کنار دیگر مقامات اشاره داشت. تبدیل شدن به CEO، VIP و MC President در این بازی چگونه بوده و چه مزیت‌هایی برای شما دارد؟

جهان بازی جی تی ای آنلاین جهانی ژرف و مملو از فعالیت‌های متفاوت بوده که سال‌های طولانی شما را به خود درگیر می‌کنند. این فعالیت‌ها به شما اجازه داده در قالب رئیس شرکت، رئیس گروه‌های مجرمین و اشخاص مهم (VIP) ظاهر شوید. تبدیل شدن به هر یک از آن‌ها برای شما منافعی دارد.

شما با تبدیل شدن به رئیس شرکت یا شخصی مهم، می‌توانید با کمک دوستان و دیگر کاربران به فعالیت‌های مختلف پرداخته و وسایل نقلیه یا سلاح‌های متفاوت جمع آوری کنید. اگر شما نیز علاقه به تبدیل شدن به رئیس شرکت یا باندهای مجرمین در جی تی ای آنلاین را دارید، با ما همراه باشید.

منافع تبدیل شدن به CEO در جی تی ای آنلاین

پیش از هرچیز، باید اشاره داشت که CEO شدن یا همان رئیس شرکت شدن در بازی جی تی ای تقریبا بالاترین مقام ممکن بوده و ویژگی‌های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورت تبدیل شدن به CEO، شما می‌توانید با رشوه دادن به ماموران دولتی از مخمصه خارج شوید. اگر این برای شما کافی نبوده باید بگوییم که شما می‌توانید با تبدیل شدن به CEO خود و تمام اعضای شرکتتان را از نقشه محو کنید! علاوه بر آن، فرصت‌های تجاری زیادی در اختیار شما قرار گرفته که می‌توانید آن‌ها را با استفاده از وسایل اختصاصی CEO پشت سر بگذارید.

چگونه در جی تی ای آنلاین تبدیل به CEO شویم؟

پیش از هرچیز، شما برای تبدیل شدن به CEO نیازمند سرمایه برای خرید دفتر اختصاصی خود هستید. اما فراموش نکنید که ارزان‌ترین دفتر اختصاصی در این بازی یک میلیون دلار هزینه خواهد داشت. در نتیجه شما نیازمند تلاش پیاپی برای خرید آن هستید. همانطور که اشاره شد، ارزان‌ترین دفتر این بازی یک میلیون دلار قیمت داشته، اما شما می‌توانید به خرید دفاتر گران قیمت‌تر با مبلغ ۲.۲۵۰.۰۰۰ دلار، ۳.۱۰۰.۰۰۰ دلار و ۴.۰۰۰.۰۰۰ دلار نیز بپردازید.

شما برای خرید دفتر اختصاصی خود باید به وبسایت Dynasty 8 Executive در بازی مراجعه کنید. لازم به ذکر است که دفاتر درون بازی قابلیت شخصی سازی داشته و شما می‌توانید بر اساس علایق خود آن را تزئین کنید. از جمله ویژگی‌های قابل شخصی سازی می‌توان به نام شرکت، گاو صندوق، کمد سلاح و مبلمان اشاره داشت. منشی شما نیز قابلیت شخصی سازی داشته و می‌توانید برخی کارها را به منشی خود بسپارید.

شما پس از خرید شرکت، به منوی Interaction بازی مراجعه کرده، وارد بخش SecuroServ شده و گزینه Register as a CEO را انتخاب می‌کنید. دیگر راه تبدیل شدن به CEO از طریق کامپیوتر درون دفتر است. شما می‌توانید با مراجعه به دفتر خود و ورود به حساب خود از طریق کامپیوتر تبدیل به CEO شوید. این روش زمان بر بوده، اما حس فوق العاده‌ای به شما می‌دهد!

چگونه در جی تی ای آنلاین تبدیل به VIP شویم؟

در بازی جی تی ای آنلاین، تبدیل شدن به VIP‌ نیازمند سرمایه به مراتب کمتری در برابر تبدیل شدن به CEO است. شما برای بدل شدن به یک VIP نیازمند خرید دفتر اختصاصی نیستید. تمام چیزی که نیاز دارید، مبلغ ۵۰ هزار دلار است. اگر این میزان پول را در حساب خود دارید، مراحل پیش رو را برای تبدیل شدن به VIP انجام دهید.

ابتدا وارد منوی Interaction شده و گزینه SecuroServ را انتخاب کنید. در صورتی که دفتر خریداری نکرده باشید، در عوض آن گزینه VIP را تماشا خواهید کرد. پس از آن شما با انتخاب گزینه Register as a VIP تبدیل به شخصی VIP شده و می‌توانید به استخدام بادیگارد و انجام برخی مراحل محدود بپردازید.

تفاوت میان CEO و VIP در جی تی ای آنلاین

تبدیل شدن به CEO و VIP گرچه بسیار مشابه بوده، اما این دو از درون تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارند. اولین موضوع تفاوت هزینه آن‌ها بوده که پیش‌تر به آن اشاره شد. علاوه بر آن، شما برای همیشه می‌توانید خود را به عنوان CEO ببینید، اما شما تنها به مدت چهار ساعت می‌توانید VIP باشید و پس از اتمام چهار ساعت، شما نمی‌توانید از نو بلافاصله تبدیل به VIP شوید. همچنین، محدوده اختیارات شما زمانی که CEO باشید بیشتر بوده و می‌توانید درآمد بیشتری نیز از آن کسب کنید.

چگونه در جی تی ای آنلاین تبدیل به MC President شویم؟

پیش از هرچیز، فراموش نکنید که شما به شکل همزمان نمی‌توانید رئیس کلاب موتور سواری (MC President) و CEO باشید! شما در صورتی که بخواهید تبدیل به MC President شوید، لقب CEO را از دست می‌دهید.

شما برای تبدیل شدن به MC President ابتدا باید با مراجعه به وبسایت Maze Bank Foreclosures محلی برای پایه ریزی کلاب موتور سواری خود خریداری کنید. شما می‌توانید در این وبسایت از میان ۱۲ مکان مختلف، یکی را برای خود خریداری کنید. پس از خرید محل مناسب، بار دیگر منوی Interaction را بازگشایی کرده و به دنبال گزینه Motorcycle Club بگردید. پس از انتخاب این گزینه، شما با انتخاب گزینه ابتدایی که Start a Motorcycle Club‌ بوده تبدیل به MC President می شوید.

پایه ریزی کلاب موتور سواری نیز مزیت‌های فراوانی از جمله برخی لباس‌های اختصاصی و مهم‌تر از آن پایه ریزی تجارت‌های ممنوعه را داشته که درآمدی هنگفت در اختیار شما قرار می‌دهند.

رسیدن به مقام CEO در جی تی ای آنلاین در کنار دو مقام دیگر، هر کدام مزیت خود را آنلاین داشته و می‌تواند بسته به نیاز شما مناسب باشد. شما با استفاده از این مقامات و القاب در کنار درآمد قابل توجه، ساعات و روزهایی طولانی سرگرم خواهید شد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments