برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات

نوروز ۹۹ مبارک!

همگی با هم، در کنار هم برای آینده‌ای روشن‌

1%
  • 0/10
نوروز ۹۹ مبارک! ۲ ۰۱ فروردین ۱۳۹۹ اخبار سایت کپی لینک

خیلی خوشحالیم که اولین نوروز در رسانه «سرگرمی» را کنار شما همراهان و مخاطبان عزیز هستیم. برنامه‌های زیاد و فکر‌های متنوعی برای عید نوروز داشتیم که متاسفانه به خاطر اتفاقات اخیر مانند شیوع کرونا و دورکار شدن بخش اعظمی از نیروهای سرگرمی، میسر نشدند. با این حال، ما شروع کرده‌ایم تا کنار شما باشیم، سرگرم‌تان کنیم و بهترین و متنوع‌ترین برنامه‌ها، مقالات و محتوا را در زمینه‌های مختلف سرگرمی به شما ارائه دهیم.

حدودا یک سال پیش بود که اولین حرکت‌ها برای ساخت سرگرمی و جمع‌ کردن افرادی دور هم برای گردآوری یک رسانه‌ی همه جانبه حوزه‌ی سرگرمی شروع شد، شروعی که همزمان شد با اتفاقات بزرگ و کوچک در کشورمان و حتی در دنیا. اتفاقاتی که در مسیر این پروژه، سختی‌هایی را به ما تحمیل کرد، خستگی‌شان را به تن‌مان گذاشت، ما را ترساند و تا مرز جنون و ناامیدی پیش برد. چندین و چند بار پروژه تاخیر خورد اما ۲۹ بهمن ماه، سرگرمی پرتاب شد.

پرتاب موفقیت‌آمیز سرگرمی به فضای بیکران وب، مسیری بی‌انتها را پیش روی تک به تک اعضای سرگرمی و تیم سورنا گیمز گذاشته است. مسیری که طی کردن آن بدون حمایت و پشتیبانی شما مخاطب عزیز از تلاش‌هایمان میسر نخواهد بود.

سخن را در این روزها که صبر و طاقت بسیاری از ما کم است، کوتاه می‌کنیم. ما در تیم سرگرمی به همدیگر قول داده‌ایم تا کمتر حرف بزنیم و بیشتر عمل کنیم. پس منتظر کارهای بیشتر از سرگرمی در سال نو شمسی باشید و یادتان نرود، همه با هم هستیم و همه با هم در مسیر شاد کردن و سرگرم کردن همدیگر تلاش می‌کنیم.نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments