فصل پنجم وارزون

از فصل پنجم Call of Duty Warzone چه می‌دانیم؟‌

چه تغییراتی در انتظار وارزون است؟‌

تجهیزات خود را بردارید و آماده پرش از هواپیما باشید چرا که دیگر چیزی به انتشار فصل پنجم وارزون باقی نمانده است. در این مقاله قصد داریم تمامی اطلاعاتی که از این فصل منتشر شده است شامل تاریخ انتشار، سلاح‌ها و اپراتورهای جدید و تغییرات مپ وردانسک در اختیارتان قرار دهیم.

تریلر سینماتیک فصل پنجم وارزون و Cold War

در طول این تریلر دو دقیقه‌ای، می‌توان هکری را مشاهده کرد که به یک پایگاه آلمانی رخنه کرده و در حال آپلود یه سیگنال خطرناک است. در انتهای تریلر مشخص می‌شود که این سیگنال در واقع به نوعی کنترل ذهن را به دست گرفته و دشمنان را بر علیه یکدیگر تبدیل می‌کند. 

این هکر که با استیچ همکاری می‌کند، در واقع اپراتور جدید بازی به نام کیتسونه (Kitsune) است. البته در تیزری که قبلا از فصل پنجم به نمایش گذاشته شده بود، این اپراتور خود را Wraith نامید. واکنش‌های کاربران به این تریلر چندان مثبت نبوده است. برخی از اینکه اپراتور جدید رسما یک هکر است شکایت کرده و معتقدند که سازندگان توجه چندانی به خواسته‌های پلیرها ندارند. 

 

چه سلاح‌های جدیدی در فصل پنجم وارزون به بازی اضافه خواهند شد؟

طبق سنت فصل‌های گذشته،‌ انتظار می‌رود که در بتل پس فصل پنجم وارزون شاهد حداقل دو سلاح جدید باشیم. با این حال هنوز هیچ جزئیاتی از این سلاح‌ها منتشر نشده است و مشخص نیست در چه دسته‌ای قرار خواهند گرفت.

در طول فصل ۴ وارزون شاهد حضور یک SMG، رایفل، LMG و سلاح سرد در بازی بودیم. هر چند که امکان حضور مجدد سلاح‌ها در هر یک از این دسته‌ها ممکن است،‌ انتظار می‌رود سلاح تک تیرانداز، رایفل تاکتیکال یا حتی شاتگان جدید اضافه شوند. از آنجایی که در فصل ۴ تغییراتی در سلاح‌ها رخ داد تا تعادل در بازی حفظ شود، انتظار می‌رود که فصل پنج به تعادل‌سازی بیش‌تری بپردازد.

تا به اینجای کار یکی از این سلاح‌ها به نام پیستول Tec-9 machine برای سیزن پنج لو رفته و سپس در جدیدترین پوستر بازی نیز دیده شد. این اولین باری است که این سلاح در فرنچایز کالاف دیوتی ظاهر خواهد شد. همچنان که به تاریخ انتشار فصل پنجم وارزون نزدیک می‌شویم شاهد انتشار اطلاعات بیش‌تری خواهیم بود که در همین مطلب در اختیارتان قرار خواهیم داد.

گیم‌پلی و نقشه‌ی بازی در فصل پنجم دستخوش چه تغییراتی خواهند شد؟

در حالی که در فصل چهارم شاهد تغییرات چندانی در وردانسک یا جزیر‌ه‌ی Rebirth نبودیم، فصل پنجم فرصت خوبی برای چنین اقدامی است. از آن جا که انتظار می‌رود فصل پنجم آخرین سیزن با جال و هوای Cold War پیش از انتشار Call of Duty Vanguard باشد، بنابراین فرصت خوبی است که بازیکنان به بهترین شکل ممکن با وردانسک خداحافظی کنند. ناگفته نماند که برخی شایعات از انتشار یک مپ کاملا جدید بر اساس جنگ جهانی خبر می‌دهند. در مجموع تمامی شایعات حول محور نقشه‌ی سیزن ۵ از تغییرات گسترده‌ خبر می‌دهند.

فصل چهارم همچنین برای وارزون پر از باگ و گلیچ‌های پرحاشیه بود. از درهای قرمز گرفته تا پریدن وسط مبارزه دو نفر دیگر در زندان گولاگ. خوشبختانه تغییراتی که در فصل پنجم در انتظار نقشه‌ی وارزون هستند به این مشکلات دامن نزنند.

همچنین بر اساس پچ نوت‌‌های اخیر،‌ ظاهرا شاهد تغییرات چشم‌گیری در گیم‌پلی بازی خواهیم بود. در کنار دو Perk جدید، ویژگی‌های جدید پرک High Alert به شما کمک می‌کند تا با دشمنانی که Dead Silence اکتیو دارند مقابله کنید.

تعدادی از طرفداران فرنچایز از جمله یوتیوبری به نام JGod به دنبال این اطلاعات سراغ نسخه‌های پیشین فرنچایز رفته تا ببینند کدام پرک‌ها بهتر متناسب وارزون خواهد بود. یکی از این پرک‌های قدیمی شامل Fireworks از نسخه‌ی World at War است که آسیب ناشی از مواد منفجره را افزایش می‌دهد. همچنین یکی دیگر از پرک‌های احتمالی، Lightweight از مدرن وارفر ۲ بوده که سرعت کلی بازیکن را افزایش می‌دهد.

بتل‌پس فصل ۵ وارزون چه محتوایی را شامل خواهد شد؟

همانند آپدیت‌های هر فصل، فصل پنجم وارزون بتل پس مخصوص به خود را دارد که شامل اپراتور جدید، اسکین‌های متنوع و موارد دیگر خواهد بود. مانند همیشه بتل پس در کنار محتوای خود، پاداش‌های رایگان را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد. 

مانند همیشه برای خرید بتل پس سیزن جدید به ۱۰۰۰ امتیاز درون بازی (CP) معادل با ۹.۹۹ دلار نیاز دارید. شما همچنین می‌تواند با پرداخت ۲۴۰۰ امتیاز یا ۱۹.۹۹ دلار، در کنار بتل پس ۲۵ مرحله از آن را نیز خریداری کنید و از سایر بازیکنان جلو بزنید!‌

فصل پنجم وارزون و Cold War چه زمانی از راه می‌رسد؟

بتل پس سیزن ۴ وارزون قرار است دوشنبه، ۱۸ مرداد ماه منقضی شود. بنابراین می‌توان برخی گمان داشتند که فصل پنجم بلافاصله بعد از آن شروع شود. با این حال اکتیویژن به تازگی اعلام کرد که فصل پنجم کالاف دیوتی وارزون که به گفته‌ی لیکرها حال و هوای شرقی دارد، در تاریخ ۱۲ آگوست مصادف با روز پنجشنبه ۲۱ مرداد ماه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا