تریلر بازی Destiny 2: The Witch Queen

تریلر بازی Destiny 2: The Witch Queen به همراه جزئیات داستانی منتشر شد

با ملکه جادوگر آشنا شوید

طبق اعلام رسمی استودیو بانجی در استریم زنده، بالاخره اولین تریلر بازی Destiny 2: The Witch Queen عرضه شد که بسته الحاقی این عنوان برای سال جاری بوده و ظاهرا شامل جزئیات داستانی فراوانی می‌شود. اما تا پیش از عرضه این بسته الحاقی، به نظر می‌رسد که باید به رازهای ملکه جادوگر بپردازید!

عنوان Destiny 2 در واقع یکی از عناوینی است که شاید تا هفت سال دیگر هم نیازی به عرضه دنباله نداشته باشد! به هر حال عنوان اول این سری، یعنی Destiny نیز تا سالیان سال به عنوان یک شوتر آنلاین وابسته به بسته‌های الحاقی، توانسته بود تا مدت‌ها طرفداران خود را در یک فضای جذاب و رقابتی حفظ کند. با این حال زمانی که Destiny 2 عرضه شد، بسیاری از کاربران حتی از این حرکت ناراضی بودند! چراکه مهاجرت از عنوان قبلی و کنار گذاشتن تمامی آیتم‌هایی که برای آن زحمت کشیده بودند قاعدتا ارزش دریافت یک بازی جدید را نداشته است. اما با این وجود سازندگان اعلام کرده‌اند که با این بازی جدید (که البته در سال ۲۰۱۷ عرضه شده است) دیگر اشتباه عنوان قبلی را نخواهند کرد و حمایت بیشتری از آن صورت خواهد گرفت؛ به نحوی که برنامه‌ریزی برای دو بسته الحاقی دیگر برای آن در نظر گرفته شده و بعد از آن نیز چندین مورد دیگر پیش از معرفی کامل اعلام خواهند شد.

حال درباره آن دو بسته الحاقی، ابتدا قرار بود تا یک DLC به نام The Witch Queen برای عنوان Destiny 2 در سال ۲۰۲۱ عرضه شده و سپس بسته الحاقی Lightfall در سال ۲۰۲۲ در دسترس کاربران قرار بگیرد. اما چنان که پیداست، The Witch Queen که گفته می‌شود بزرگ‌ترین بسته الحاقی این بازی خواهد بود، در اوایل ۲۰۲۲ و اواخر سال ۱۴۰۰ عرضه خواهد شد و عملا کاربران طی این چند ماه باید به دنبال پیدا کردن سرنخ‌هایی درباره ملکه جادوگر باشند.

تریلر بازی Destiny 2: The Witch Queen و برنامه سازندگان پیش از انتشار این بسته الحاقی

ظاهرا داستان بازی Destiny 2 قرار است تا به سمت یک روال جدید از حالت Campaign به پیش برود؛ به نحوی که در تریلر منتشر شده، می‌بینیم که انگار ملکه جادوگر همان کسی است که نور را دزدیده و حال باید درباره آن اطاعاتی را در دنباله فصل حاضر (یا همان Beyond Light) به دست آورید که در قالب Season of The Lost از امروز شروع شده و تا اواسط پاییز ادامه خواهد داشت. چنان که پیش‌تر در پست‌های توئیتر استودیو بانجی توضیح داده شده بود، قد این ملکه به ۲۱ فیت می‌رسد! در نتیجه قاعدتا شانسی در برابر آن، بدون شناخت کافی نخواهید داشت. اما حداقل در میان این همه دشمن عجیب و جادوگر بزرگی که به اندازه دست او هم نیستید، می‌توانید دل خود را به جدیدترین سلاح رونمایی شده خوش کنید که در واقع Glavie نام داشته و شبیه به یک نیزه است. این سلاح جدید می‌تواند برای مبارزات نزدیک بسیار مؤثر بوده و در واقع می‌توانید با آن بدون هدر دادن تیر دشمنان را بزنید. همچنین یک حالت ساخت اسلحه هم هنگام انتشار این بسته الحاقی به بازی اضافه خواهد شد که اطلاعات چندانی از آن منتشر نشده است.

همچنین لازم به ذکر است که این ملکه جادوگر قرار نیست تا نقش له کردن شما را در تمامی مراتب بازی داشته باشد، بلکه گفته شده که به همراه او، می‌توانید بالاخره به شخصیت Savathun برسید؛ کسی که خواهر شخصیت منفی بسته الحاقی The Taken King در عنوان قبلی Destiny بوده و حال معلوم نیست که دقیقا چه موضعی را در مقابل گاردین‌ها خواهد داشت. اما جدای از اینکه درباره این کاراکتر چیزی را بدانید، مهم‌تر از همه باید درباره نور و تاریکی که مدت‌ها برای آن جنگیده‌اید حقیقت‌هایی فاش شود که به لطف ملکه جادوگر، این اتفاق نیز در منطقه جدید Savathun’s Throneworld خواهد افتاد؛ مکانی بسیار عجیب که توسط خود جادوگر طراحی شده است.

چنان که در تریلر بازی Destiny 2: The Witch Queen اعلام شده، این بسته الحاقی در تاریخ ۳ اسفند سال جاری (۲۲ فووریه ۲۰۲۲) برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی برای خرید در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

همچنین به زودی می‌توانید شاهد یک کراس‌اور بین دو عنوان Destiny 2 و سری Halo باشید که قطعا برای طرفداران ایکس باکس جذاب خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا