بازی Bowmasters

معرفی بازی Bowmasters

تیری به قلب حریف

1%
  • 0/10
معرفی بازی Bowmasters ۰ ۲۳ دی ۱۳۹۸ معرفی بازی موبایل کپی لینک

کمان‌ها را بالا بیاورید، بکشید، رها کنید! Bowmasters از آن بازی‌های محبوب است که سنت کمان‌داری را به مدرنیته‌ی بازی‌های تیراندازی و اکشن گره می‌زند.

این‌بار با یک بازی رنگی‌رنگی و پر سر و صدا طرفید. سری بازی‌های انگری بردز را یادتان می‌آید؟ Bowmasters در شیوه و فضای بازی، با چند تفاوت به انگری بردز شباهت دارد. بهترین بازی سال ۲۰۱۷، ساخته شده توسط کمپانی MiniClip که در گوگل‌پلی بیش‌تر از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده‌ است. Bowmasters به‌دلیل وجود کمی خشونت و خون‌های ریخته شده کاراکتر‌ها، در دسته‌بندی بازی‌های اکشن مناسب بالای ۱۲ سال قرار گرفته است.

شما یک‌طرفید و هوش مصنوعی بازی طرف دیگر. کمان‌داری هستید که کمان دست‌تان گاهی با میله‌ی پرچم و گاهی با یک کیف کارمندی تعویض می‌شود، اما قوانین پرتاب جسم آسیب‌رسان یکی‌ است. آن‌طرف بازی حریف‌تان قرار دارد و به شما گفته می‌شود دقیقا در چند متری شماست. با کمک انگشت‌تان اهرم فشار پرتاب را تنظیم کنید؛ شدت و زاویه پرتاب در میزان اثرگذاری ضربه‌تان خیلی مهم است. کمان را بکشید و تیر را رها کنید. هرچه ضربه‌ها اثرگذارتر باشند، به برد نزدیک‌تر می‌شوید. یادتان نرود که ضربه به جاهای مختلف بدن حریف، اثرات متفاوتی دارد. بعد از پرتاب شما، نوبت حریف است تا شانس خود را برای زدن ضربه‌ای کاری به شما امتحان کند. برنده بازی کسی‌ است که زنده بماند!

کاراکترهای آشنا و معروف،‌ در محبوبیت بازی تاثیرگذارند

Bowmasters در چند حالت از جمله مبارزه آنلاین، مبارزه با دوستان (لیست دوستان‌تان در فیس‌بوک و…) و بخش چالش‌ها اجرا می‌شود. برای این‌که خسته نشوید، می‌توانید Bowmasters را با کاراکترهای مختلف و جالب طراحی شده بازی کنید؛ از یک کماندار ساده گرفته تا کارمند بانک و بدل یکی از رپرهای معروف جهان که گردنبند طلای بزرگش را به سمت حریف نشانه می‌رود. هرچقدر دلتان می‌خواهد بازی کنید و به مراحل بالاتر و سخت‌تر بروید.


بازی سیستم پاداش‌دهی روزانه دارد و می‌تواند ترغیب‌تان کند تا هرروز هرچند کوتاه سری به Bowmasters بزنید. از طرف دیگر، هر مرحله‌ای را که با ضربات درست و قوی به پایان برسانید یک صندوقچه جایزه دریافت می‌کنید که داخل آن بسته به شانس‌تان می‌تواند سکه، الماس یا یک کاراکتر جدید باشد. مثل اکثر بازی‌های دیگر، زمان صبر برای باز شدن صندوق‌های بعدی را می‌توانید با دیدن یک یا چند ویدیوی تبلیغاتی دور بزنید.

گیم‌پلی بسیار ساده، رنگ‌های شاد و صداگذاری پر انرژی، از ویژگی‌هایی هستند که به محبوب شدن هرچه بیش‌تر Bowmasters کمک می‌کنند. این بازی یک‌جورهایی رده سنی نمی‌شناسد، ۸ سال‌تان باشد یا ۳۸ سال، احتمالا اوقات خوشی را با این بازی تجربه خواهید کرد. یک بازی مناسب برای رهایی از جدیت یک روز طولانی که می‌تواند لبخند روی لب‌های‌تان بیاورد.

رنگ‌های شاد، طراحی پویا و حالت‌های مختلف بازی هیجان‌آورند

کاراکترهای شناس و بانمک، زمینه‌های متفاوت و رنگ‌های شاد، حسابی این بازی را جان‌دار و سرزنده می‌کند. بازی هم به‌صورت افقی و هم عمودی اجرا می‌شود. همه‌چیز در جهت پویایی Bowmasters طراحی شده است. اگر از بازی‌های تیراندازی و اکشن خوش‌تان می‌آید، Bowmasters گزینه‌ی جالبی است. به‌خصوص که خشونت بازی را با رنگ‌های شاد و کاراکترهای بامزه به حداقل رسانده است و می‌تواند حال‌تان را کمی جا بیاورد. اما اگر از بازی‌های شلوغ و پر سر و صدا و نسبتا پیچیده دل خوشی ندارید، Bowmasters بهترین گزینه برای به‌هم ریختن اعصاب‌تان خواهد بود. این بازی برای گوشی‌های اندرویدی و iOS به‌صورت رایگان قابل دریافت است.نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments