بهترین بازیکنان Evolution بازی EA FC 24

آلتیمیت تیم EA FC 24 | بهترین بازیکنان Evolution بازی EA FC 24

انتخاب بازیکن Evolution درست = پیروزی پیاپی در آلتیمیت تیم!

بخش آلتیمیت تیم در سری بازی EA FC همیشه پر تنش‌ترین و پر طرفدارترین بخش بوده و خواهد بود، اما پیشرفت در آن سخت بوده که به لطف بخش اولوشن می‌تواند برای شما آسان‌تر شود. حال در این بخش قصد داریم بهترین بازیکنان Evolution بازی EA FC 24 را به شما معرفی کنیم.

آلتیمیت تیم هر ساله بیش از هر بخش دیگر در بازی‌های EA FC (فیفای سابق) طرفداران را به سوی خود جذب می‌کند. پیشرفت در این بخش حساس و جذاب کار آسانی نیست، اما با توجه کافی و انتخابات درست می‌توان در سطوح بالا با قدرت به مصاف حریفان رفت و آن‌ها را شکست داد. یکی از بهترین راه‌های برای پیشرفت در بخش آلتیمیت تیم، انتخاب بازیکنان Evolution درست است که در این مطلب قصد داریم بهترین‌ها در این بخش را به شما معرفی کنیم.

شما با استفاده از این ویژگی، فرصت این را داشته که بازیکنان حاضر در تیم خود را ارتقا دهید. شما برای پیشرفت دادن هر بازیکن با استفاده از ویژگی Evolution، باید برخی چالش‌های مشخص را پشت سر بگذارید و پس از تکمیل این چالش‌ها بازیکن شما ارتقا پیدا می‌کند.

اما نباید فراموش کرد که انتخاب بازیکن درست برای ارتقا دادن می‌تواند سبب پیروزی آسان‌تر شما و پیشرفت دادن بازیکن اشتباه سبب هدر رفتن وقت و دست رنج شما شود. به همین منظور، در این مطلب قصد داریم بهترین بازیکنان Evolution بازی EA FC 24 را به شما معرفی کنیم.

بهترین بازیکنان Evolution بازی EA FC 24

مک‌لولین (McLoughlin): برنز – از ۶۴ به ۸۳

هارکس (Harkes): برنز – از ۶۴ به ۸۴

هرتیگ (Hurtig): طلایی – از ۷۸ به ۸۵

ورنر (Werner): طلایی – از ۸۲ به ۸۴

فلر (Feller): طلایی – از ۷۸ به ۸۵

ماینو (Mainoo): برنز – از ۶۲ به ۸۳

ژوتا (Jota): طلایی – از ۷۸ به ۸۴

تامپسون (Thompson): برنز – از ۶۴ به ۸۴

کلارک (Clark): برنز – از ۵۷ به ۸۴

ایلکان (Ilkhan): برنز از ۶۴ به ۸۴

آنسو فاطی (Ansu Fati): طلایی – از ۷۸ به ۸۵

طی سال‌های اخیر، بخش آلتیمیت تیم محبوب‌ترین بخش در بازی‌های فیفا بوده و بازی EA FC 24 نیز از این قائده مستثنی نبوده و کاربران بسیاری در حال تجربه روزانه این بخش هستند. شما در این بخش با به دست آوردن جوایز مختلف و کارت‌های مربوط به بازیکنان، تیم رویایی خود را می‌سازید. این بخش را می‌توان آرزوی هر طرفدار فوتبالی دانست، با این حال پیش روی اشتباه در آن می‌تواند برای شما مشکل ساز شود.

در این بخش شما نباید تنها به فکر قوی‌تر یا ضعیف‌تر بودن حریف نسبت به تیم خود باشید. در حقیقت، قدرت تیم حریف یک سوی ماجرا است. دیگر سوی ماجرا، شناخت درست از بازی و نحوه چینش تیم شماست. البته که می‌توانید با پرداخت پول واقعی بهترین بازیکنان را خریداری کنید، اما شما زمانی از این بازی لذت خواهید برد که تیم مورد نظر خود را با تلاش و پیروزی در مسابقات بسازید. ساخت آلتیمیت تیم با استفاده از پول حقیقی بسیار هزینه بر بوده و به عقیده بسیاری از کاربران قدرتمند شدن در همان روزهای ابتدایی، تمام لذت بازی را از شما می‌گیرد!

توضیحات بیشتر درباره بازیکنان Evolution بازی EA FC 24

در بخش Club در قسمت آلتیمیت تیم بازی EA FC 24 شما می‌توانید بخشی با نام Evolutions را ببینید. در این بخش، در اولین صفحه در سمت چپ تصویر می‌توانید Evolutionهای در دسترس و فعال را ببینید. حال شما اگر یکی از بازیکنانی که پیش‌تر به شما معرفی کردیم را در این بخش قرار دهید، می‌توانید میزان پیشرفت آن‌ها را ببینید. علاوه بر آن، چالش‌های مورد نظر برای ارتقا نیز در این بخش دیده می‌شوند.

بهترین بازیکنان Evolution بازی EA FC 24 بازیکنان برنزی هستند که در بخش قبلی معرفی کردیم. این کارت‌ها بیشترین پیشرفت را داشته و می‌توان قدرت آن‌ها را به عدد ۸۵ رساند. اما باید اشاره داشت که چنین کارت‌هایی برای رسیدن به چنین قدرتی باید تحت بیش از یک Evolution قرار بگیرند. هر Evolution دو قدرت بازیکن شما را افزایش می‌دهد. همچنین باید اشاره داشت که شما می‌توانید چنین بازیکنانی را با قیمت کم در بازار بازی خریداری کنید. در ادامه نحوه درست ارتقا بازیکنان را با مثال برای شما توضیح می‌دهیم.

مک‌لولین با قدرت ۶۴ کار خود را آغاز می‌کند. اگر شما این بازیکن را دو مرتبه با Golden Glow Evolution ارتقا دهید، او به قدرت ۸۰ رسیده و یکی از بهترین بازیکنان برای ساخت تیمی با محوریت بازیکنان انگلیسی می‌شود.

چند نوع Evolution در بازی وجود دارد؟

در حال حاضر ۵ نوع Evolution در بازی EA FC 24 وجود دارد. اولوشن‌ها هر کدام قدرت‌هایی خاص را در بازیکن شما ارتقا می‌بخشند. برای مثال، Golden Glow Evolution برای بازیکنان پست CM یا بازیکنانی که پست ثانویه آن‌ها CM است کاربرد دارد. در ادامه هر ۵ مدل را به شما معرفی می‌کنیم.

Welcome to Evolution

Founder Evolution

Golden Glow

Relentless Winger

Pacey Protector

فهرستی از بازیکنان که در ابتدای مطلب به آن اشاره داشتیم بهترین پیشرفت را داشته و شما می‌توانید یک یا دو اولوشن برای آن‌ها فعال کنید. برای مثال، هر بازیکن می‌تواند با استفاده از Welcome to Evolution‌ پیشرفت کند. از سوی دیگر Pacey Protector مخصوص بازیکنان پست CB است. اولوشن Relentless Winger که بسیار ارزشمند بوده، تنها برای پست LW قابل استفاده است، اما پیشرفت بی نظیری در بازیکن شما ایجاد می‌کند.

در پایان باید افزود که اولوشن‌ها برای همیشه در بازی EA FC 24 باقی نمانده و همه آن‌ها تاریخ انقضا دارند. علاوه بر آن، با پایان هر فصل از بخش آلتیمیت تیم، کارت‌های اولوشن تغییر یافته و قدرت‌های جدید به آن‌ها افزوده شده و شما می‌توانید برای بازیکنان خود استفاده کنید. همچنین، شما پس از استفاده یک کارت، قدرت لغو کردن آن را ندارید.

در این مطلب در کنار معرفی بهترین بازیکنان Evolution بازی EA FC 24، ما نگاهی به نحوه کارکرد این بخش و نحوه دریافت بهترین نتایج از آن را بررسی کردیم. نظر شما چیست؟ به نظر شما بهترین بازیکنان برای استفاده در این بخش کدام هستند؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

4.3 3 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا