#مهسا_امینی

صحبت‌های امبر هرد بعد از دادگاه و شکست در مقابل تیم جانی دپ

«جانی دپ بازیگری دوست داشتنی است!»

اخیرا امبر هرد (Amber Heard) بعد از دادگاه و شکستی که از تیم وکیل‌های جانی دپ (Johnny Depp) خورده بود، مصاحبه‌ای را انجام داده و اظهاراتی را درباره رأی هیئت منصفه بیان کرده است.

حدودا بیش از پنج سال است که مسئله جدایی امبر هرد از جانی دپ، به یکی از تیترهای داغ خبری تبدیل شده و همیشه نیز طرفداران و افراد بسیاری آخرین گزارش‌ها درباره آن را دنبال می‌کنند. این جدایی که از سال ۲۰۱۶ شروع شده بود، در واقع با ادعاهایی از سوی امبر هرد همراه شده بود که همگی در مقابل به جانی دپ بوده و او را متهم خطاب می‌کرد. این در حالی بود که دپ در دفاع از خود، بیان می‌کرد که چنین موردی هرگز وجود ندارد و او کار اشتباهی انجام نداده است.

در واقع هرد ادعا کرده بود که جانی دپ او را تا سر حد مرگ کتک می‌زده و او از دست این مرد دیگر نتوانسته است تا زندگی حرفه‌ای خود به عنوان یک بازیگر را ادامه دهد. این در حالی است که همین موضوع باعث شکل‌گیری پرونده قضایی و دادگاه بین آن‌ها شد و در نهایت، حدود چند هفته پیش بعد از گذشت چند سال شاهد اتمام جلسات آن بودیم. دور اول این دادگاه را هرد برنده شده بود، اما در این دور جدید، تیم وکیل‌های جانی دپ توانستند به خوبی اثبات کنند که حق با آن‌ها بوده و دپ کار خطایی انجام نداده است.

با این وجود، امبر هرد بعد از دادگاه و شکست خوردن، اخیرا در یک مصاحبه رسمی حاضر شده و از طرفی با اوج سرافکندگی اعلام کرده است که به هیئت منصفه حق می‌دهد! به گفته او جانی دپ واقعا یک بازیگر حرفه‌ای و مردی دوست داشتنی بوده و هیئت منصفه حق دارند که به او رأی بدهند. این در حالی است که گفته‌های اخیر هرد، با اظهارات قبلی و حتی حین مصاحبه او کاملا در تناقض هستند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا