لتس پلی بازی Sifu – کتک‌کاری حرفه‌ای با تیم سرگرمی!

یک مبارزه‌ای فیلم شرقی که به بازی تبدیل شده

امیرحسین ناصری ۱ ۰۶ اسفند ۱۴۰۰ لتس پلی

مدتی از عرضه بازی Sifu می‌گذرد و به همین دلیل، تصمیم گرفته‌ایم تا با تیم سرگرمی، به سراغ یک لتس پلی متفاوت و جذاب برویم.

عناوین سبک مبارزه‌ای معمولا با نام‌هایی مانند Tekken و یا Street Fighter شناخته می‌شوند. اما سبک این عناوین، گرچه در مجموعه مبارزه‌ای‌ها قرار می‌گیرد،‌ اما هرگز شبیه به بازی‌ای مانند Sifu نیست! در واقع استودیو اسلوکلپ (Sloclap) سعی کرده تا با ساخت و عرضه این عنوان جدید، ایده ساده، اما در عین حال جذابی را از یک فیلم سینمایی شرقی ارائه کند.

در این عنوان جدید، شما نقش شخصیتی را دارید که حق انتخاب جنسیت آن با شماست! سپس در همان مراحل اول، می‌بینید که همه چیز درست مثل فیلم‌های سینمایی و سبک قدیمی شرقی به پیش می‌رود. به خاطر دارید؟! وقتی که جمعی از شاگردان معبد شائولین جمع می‌شدند و سپس استاد ارشد (که معمولا پیر هم هست) توسط گروهی از افراد کشته می‌شد، سپس یکی از شاگردها که از همه بهتر بود، به دنبال انتقام می‌رفت. حال همین سناریو را روی یک ویدیوگیم، با طراحی گرافیکی خاص پیاده کنید؛ بازی Sifu!

در واقع بازی Sifu جدای از داستانی جالبی که مخصوص طرفداران سبک خودش ساخته شده، دارای یک گیم پلی بی‌نظیر است. در بازی شما می‌توانید در حالت سوم شخص، به سراغ دشمنانی بروید که استاد بزرگ را کشته‌اند، اما میزان جان شخصیت اصلی برای کل مراحل محدود بوده و هرچه بیشتر کتک بخورید، پیرتر می‌شوید!

حال اگر به تماشای گیم پلی این عنوان علاقه داشته و می‌خواهید یک ویدیو جالب درباره آن ببینیید، لتس پلی زیر را با اجرای امیرحسین و نریمان از دست ندهید! (البته امیرحسین که خودمم، صرفا برای رسمی‌سازی نوشتم). در این ویدیو از آیتم‌های لتس پلی سرگرمی، ما ویژگی‌ها و جزئیات بازی را تحلیل می‌کنیم، و از همه مهم‌تر، کمی کتک کاری در Sifu به راه می‌اندازیم که حداقل ارزش یکبار تماشا کردن را با دارد!

یک پاسخ به “لتس پلی بازی Sifu – کتک‌کاری حرفه‌ای با تیم سرگرمی!”

  1. Ramy گفت:

    عالیه میتونی چک و چک کاری کنی طرفو بدون اینکه کسی ازت شکایت کنه😂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا