لتس پلی: بازی ایرانی سفیر عشق

تجربه‌ی دقایق ابتدایی یکی از مهم‌ترین بازی‌های ایرانی سال

عرفان خورسند فرزین شمس ۹ ۱۶ دی ۱۳۹۹ لتس پلی

در این قسمت از برنامه‌ی لتس پلی عرفان و فرزین به سراغ تجربه‌ی یکی از مهم‌ترین بازی‌های ایرانی سال، یعنی سفیر عشق رفتند؛ اثری که سعی دارد تا استانداردهای یک بازی ایرانی را تا حد توان خود ارتقا دهد.

اگر به خاطر داشته باشید در مراسم سورناگیمز سال گذشته بود که شرکت رسانا شکوه کویر رسما از بازی سفیر عشق با نمایش یک تیزر کوتاه رونمایی کرد. از آن موقع تا چند هفته‌ی پیش، انتشار چند تصویر و اسکرین شات و همچنین دو تریلر، تنها نمایش‌هایی بود که ما را به تجربه‌ی یک بازی ایرانی موفق دیگر، امیدوار می‌کرد.

سال پیش، انتشار بازی موفق و تحسین برانگیزی همچون Children of Morta یک بار دیگر توقع از بازی‌سازان ایرانی را بالا برد. هر چند این ژانر این اثر با سفیر عشق به کلی متفاوت است، اما خودباوری به وجود آمده در ذهن عامه‌ی مردم، می‌تواند ابزاری باشد برای امیدواری به سفیر عشق!

عرفان و فرزین هم دقایق ابتدایی این بازی هک اند اسلش را در این قسمت از برنامه‌ی لتس پلی تجربه کرده‌اند که می‌توانید آن را در همین صفحه و همچنین یوتوب سرگرمی تماشا کنید.

شما در صورت تمایل می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی ایرانی، نقد و بررسی سفیر عشق را در وب سایت سرگرمی مطالعه کنید.

guest
9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا