لتس پلی: بازی Little Nightmares 2

کابوس‌های کوچولو دوباره آغاز می‌شوند!

۱ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ لتس پلی

بالاخره بعد از مدت‌ها بازی Little Nightmares 2 هم منتشر شد تا بازیکنان یک بار دیگر، در دنیای دلهره‌آور این اثر هنرمندانه با ماجراجویی بپردازند و برای بقا تلاش کنند.

قسمت اول بازی Little Nightmares در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد و توانست برخلاف تصور بسیاری، عملکرد قابل قبولی داشته باشد. از همین رو، بعد از موفقیت‌های تجاری‌ای که نصیب این اثر شد، خیلی‌ها منتظر بودند تا نسخه‌ی دوم لیتل نایتمرز ساخته شود و عملکرد بهتری را از آن خود کند.

همان طور که در نقد و بررسی بازی Little Nightmares 2 خواندید، این بازی توانست از هر لحاظ بهتر از قسمت اول ظاهر شود و سر و صدای بسیاری را در سراسر دنیا، بین جامعه‌ی گیمرها برپا کند.

در این قسمت از برنامه‌ی لتس پلی هم بهزاد به همراه نریمان مومن به سراغ قسمت دوم این اثر رفته‌اند تا حدود بیست دقیقه‌ی ابتدایی این بازی را برای شما به نمایش بگذارند و تجربه کنند؛ این در حالی است که باید اعتراف کرد دقایق ابتدایی بازی، یکی از بهترین شروع‌ها را در این ژانر رقم زده است.

بازی Little Nightmares 2 در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت و همچنین نینتندو سوییچ توسط Namco Bandai Entertainment در دسترس قرار دارد.

یک پاسخ به “لتس پلی: بازی Little Nightmares 2”

  1. پلیر گفت:

    من میخوام بیام و لتس پلی بزارم چیکار باید بکنم البته با شما اگه میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا