لتس پلی: بازی Back 4 Blood

جانشین برحق Left 4 Dead

بهزاد شعبانی ۰ ۲۲ مهر ۱۴۰۰ لتس پلی

اگر از طرفداران Left 4 Dead بوده‌اید، الان باید از خوشحال‌ترین انسان‌های روی زمین باشید؛ چرا که هم‌اکنون بازی Back 4 Blood در دسترس قرار گرفت و تلاش می‌کند تا یک بار دیگر حال و هوای L4D را به مدرن‌ترین شکل ممکن، برای ما به ارمغان بیاورد.

اگر از آن دسته علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی باشید که بیشتر از ۲ دهه از عمرتان می‌گذرد، حتما به خاطر دارید که هر دو نسخه‌ی لفت فور دد چه غوغایی در گیم‌نت‌ها به پا کرده بود و حتی همین حالا هم از محبوب‌ترین عناوین پلتفرم استیم به شمار می‌رود.

حالا هم سازنده‌های همان بازی Left 4 Dead با همکاری Warner Bros. Interactive Entertainment دست به کار شده‌اند و بازی Back 4 Blood را توسعه داده‌اند؛ اثری که از اسمش گرفته تا محتوایش، شباهت‌های چشمگیر و غیرقابل انکاری با منبع الهام خود یعنی همان Left 4 Dead دارد.

اگر به دنبال اثری هستید که بتوانید به لطف آن در کنار دوستانتان سرگرم شوید، یا به صورت کلی به تجربه‌ی بازی‌های کواپ و چندنفره علاقه‌ی زیادی دارید، بازی Back 4 Blood یک پیشنهاد جذاب و البته، ویژه برای شما به حساب می‌آید. ضمنا، اگر از کاربران سرویس اشتراکی ایکس‌باکس گیم پس باشید، می‌توانید به صورت کاملا رایگان روی پی‌سی یا کنسول ایکس‌باکس خود به این اثر دسترسی داشته باشید.

ما در این قسمت از برنامه‌ی لتس پلی، علاوه بر معرفی بخش‌های در دسترس بازی Back 4 Blood، به تجربه‌ی اکت اول بخش آفلاین بازی نیز پرداخته‌ایم که می‌تواند اطلاعات پایه‌ای خوبی را از این بازی جدید در اختیار شما قرار دهد.

بازی بک فور بلاد، علاوه بر رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس، برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 نیز در دسترس قرار دارد.

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا