تماشا کنید: مختار فصل قیام هم اکنون منتشر شده است

لانچ تریلر جدیدترین بازی ایرانی را از اینجا تماشا کنید

تماشا کنید: مختار فصل قیام هم اکنون منتشر شده است سورنا رضایی ۰ ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

شرکت منادیان به وعده خود عمل کرد و بازی مختار فصل قیام را از طریق فروشگاه‌های دیجیتالی در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است.

رسانا شکوه کویر سال‌ها قبل تصمیم گرفت اتفاقات قبل و بعد نبرد عاشورا را در قالب یک بازی ویدیویی ساخته و به بازار عرضه شد. در همین راستا، با موسسه فرهنگی منادیان وارد همکاری شد که در زمینه احیای زیست بوم بازی‌های ویدئویی و رونق اقتصاد پویانمایی فعالیت دارد. آن‌ها می‌خواهند داستان خود را به صورت یک سه‌گانه عرضه کنند که قسمت اولش تحت عنوان سفیر عشق اواخر سال گذشته شمسی منتشر شد.

سفیر عشق به صورت فیزیکی و دیجیتالی عرضه شد تا علاقه‌مندان بتوانند بسته به شرایط و سلیقه خود یکی از دو روش را انتخاب کنند. این گزاره در قبال قسمت دوم سه‌گانه، یعنی مختار فصل قیام صدق نمی‌کند. موسسه فرهنگی منادیان به دلایل مختلف از جمله همه‌گیری ویروس کرونا و کاهش هزینه نهایی برای مخاطب تصمیم گرفت بازی فقط به صورت دیجیتالی عرضه شود. در همین راستا، با فروشگاه‌های گیم آپ و هیولا وارد همکاری شد.

شرکت منادیان به وعده خود عمل کرده و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به یکی از فروشگاه‌های دیجیتالی گیم آپ و هیولا بازی مختار فصل قیام را تهیه کنند. سفیر عاشق در حال حاضر با قیمت ۳۹ هزار تومان به فروش می‌رسد اما علاقه‌مندان می‌توانند دنباله آن را با پرداخت تنها ۲۹ هزار تومان خریداری کنند. این موضوع نشان می‌دهد عدم عرضه فیزیکی می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی در کاهش قیمت نهایی بگذارد.

همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، مختار فصل قیام حول محور ابواسحاق می‌چرخد. او پس از اینکه نتوانست به مسلم بن عقیل (ع) و امام حسین (ع) ملحق شود، تصمیم می‌گیرد برای گرفتن انتقام خون به ناحق ریخته‌شان بپاخیزد. طبق اعلام سازندگان، مدت زمان گیم پلی ۶ ساعت است که ۴۵ دقیقه آن به میان پرده‌های سینمایی اختصاص داده می‌شود. همچنین بازی ۶ لوکیشن عظیم و چند لوکیشن کوچک را در خود جای داده است. مانند گذشته، برای طراحی محیط‌ها از هزاران عکس و فیلم استفاده شد.

یکی از اولویت‌های اصلی رسانا شکوه کویر حین توسعه مختار فصل قیام بهینه‌سازی بیشتر بوده است. این اتفاق رخ داده و حالا طیف وسیع‌تری از علاقه‌مندان می‌توانند پای تجربه بازی بنشینند. در ضمن، ۵ سلاح قابل‌انتخاب، استفاده از اسب، درخت مهارت، قابلیت ارتقاع سلاح‌ها، سیستم مخفی‌کاری و ریج (Rage) از دیگر قابلیت‌های شاخص محصول هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا