تریلر بازی مختار فصل قیام نمایش جالبی از گیم پلی این عنوان را نشان می‌‌دهد

فصل قیام آغاز می‌شود

امروز بالاخره استودیو رسانا شکوه کویر با انتشار تریلر بازی مختار فصل قیام بخش‌هایی از گیم پلی این عنوان را به نمایش گذاشت که شباهت‌های بسیاری را با نسخه قبلی، یعنی سفیر عشق دارد.

مختار فصل قیام در واقع جدیدترین بازی استودیو رسانا شکوه کویر است که یکی از فعالان عرصه ویدیو گیم در ایران محسوب شده و حدود چند ماه پیش عنوان دیگری به نام سفیر عشق را معرفی کرده بود که مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت. این استودیو اعلام کرده بود که پس از سفیر عشق، در واقع دو بازی دیگر را هم برای کامل کردن روایت کربلا و وقایع قبل و بعد آن عرضه خواهد کرد تا طی یک سه‌گانه جذاب، داستان حماسی یاران امام حسین (ع) در قالب ویدیو گیم روایت شود. با این وجود، درباره بازی دوم تا حدود چند روز پیش خبر چندانی منتشر نشده بود، تا اینکه بالاخره تصاویر تازه‌ای از آن را دریافت کرده و دیدیم که ظاهر مختار به عنوان شخصیت اصلی به چه شکل طراحی شده است.

این در حالی است که پس از تصاویر، حال نوبت به تریلر رسیده و با یک ویدیو جدید جزئیات بیشتری را مشاهده کردیم که به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

در تریلر بازی مختار فصل قیام چه جزئیاتی دیده می‌شود؟

قصد سازندگان در انتشار این تریلر در قدم اول نشان دادن گیم پلی بازی مختار فصل قیام بوده است. با این حال وقتی که ویدیو را یکبار از اول تا آخر نگاه می‌کنیم، ظاهرا تفاوت چندانی بین سفیر عشق و این بازی جدید دیده نمی‌شود. در تریلر می‌توان دید که شخصیت اصلی از شمشیر، دو شمشیر، چاقو، شمشیر و سپر و تیر و کمان استفاده می‌کند که در گذشته مهران نیز در سفیر عشق دقیقا از همین اسلحه برای کشتن دشمنان استفاده کرده بود. با این وجود، جدای از گیم پلی مشابه حداقل یک چیز در تریلر مورد نظر تایید شد که آن هم حضور به عنوان ابواسحاق در مکان‌های مختلف از جمله زندان، صحرا و کاخ و خانه مختار است. همچنین به نظر می‌رسد که گرافیک بازی چندان تغییری نداشته و مانند سفیر عشق باقی مانده است.

در انتهای تریلر نیز مشاهده شد که تاریخ انتشار این بازی برای شهریور ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده و هم‌اکنون می‌توانید آن را از فروشگاه‌های Gameup.ir و Hayoola.com برای پلتفرم رایانه شخصی خریداری کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا