تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه مختار فصل قیام از راه رسید

کیسان و سفری برای رسیدن به رستگاری

تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه مختار فصل قیام از راه رسید سورنا رضایی ۲ ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

در شرایطی که فاصله چندانی با عرضه نداریم، تیم روابط عمومی استودیو رسانا شکوه کویر تریلر هنگام عرضه مختار فصل قیام را به اشتراک گذاشته است.

بازاریابی، یکی از عواملی است که نقش بسزایی در موفقیت یا شکست یک محصول مانند بازی ویدیویی ایفا می‌کند. ناشران صنعت گیم که به خوبی از این موضوع آگاه هستند، سعی می‌کنند با چیدن یک برنامه‌ریزی دقیق محصول خود را به طیف بیشتری از مخاطبان هدف بشناسانند. برنامه‌ریزی‌ها معمولا شامل اقدامات مختلفی می‌شود که برای مثال می‌توان به تریلر هنگام عرضه اشاره کرد. این ویدیو معمولا طولانی بوده و در کنار نمایش گیم‌پلی، مخاطب را با داستان و فضای حاکم بر آن آشنا می‌کنند.

رسانا شکوه کویر دقایقی قبل تریلر هنگام عرضه مختار فصل قیام را به اشتراک گذاشت. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و نیمه ابتدایی آن روی شرایط روحی ابواسحاق در پی کشته شدن مسلم بن عقیل (ع) و نبرد کربلا تمرکز دارد. پروتاگونیست اعتقاد دارد همراهی مسلم و امام حسین (ع) لیاقت می‌خواست اما از چنین ویژگی‌ای برخوردار نبود و نتوانست در کنارشان بایستد. در همین حین، جملات دیگر شخصیت‌های داستان را می‌شنویم که عقیده دارند ملحق نشدن مختار به مسلم و امام سوم شیعیان، بخشی از رسالتش بوده و او قرار است انتقام خون‌های به ناحق ریخته شده را بگیرد.

تریلر هنگام عرضه مختار فصل قیام در نیمه دوم به گیم‌پلی پرداخته و سعی می‌کند سیستم مبارزه را به نمایش بگذارد؛ سیستمی که مکانیک‌های مختلفی را شامل می‌شود. کاربر می‌تواند با شمشیر به دشمنان خود صدمه وارد کرده یا به واسطه سپر از دریافت صدمه و کاهش سلامتی خود جلوگیری کند. به این موارد باید تیر و کمان را اضافه کرد که برای هدف قرار دادن نیروهای متخاصم از فاصله دور کاربر دارد. از دیگر مکانیک‌هایی که در این نیمه نشان داده می‌شود، می‌توان به اسب سواری اشاره کرد. در ضمن، سازندگان تا به این لحظه صحبتی از مخفی‌کاری به میان نیاورده‌اند. این در حالی است که بخشی از سفیر عشق روی آن تمرکز داشت.

بازی مختار فصل قیام پنج شنبه هفته جاری مصادف با ۲۵ شهریور سال ۱۴۰۰ از طریق فروشگاه‌های Gameup.ir و Hayoola.com عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا