همین حالا بازی مختار: فصل قیام را با ۵۰ درصد تخفیف دریافت کنید

فرصت استثنایی برای تجربه‌ی جدیدترین بازی اکشن ایرانی

بازی ایرانی مختار فصل قیام

هفته‌ی گذشته بود که بالاخره، بعد از کلی سر و صدا بازی ایرانی مختار: فصل قیام برای پلتفرم رایانه‌های شخصی به انتشار رسید و حالا به فاصله‌ی چند روز از عرضه‌ی این اثر، سازندگان این اثر برای خرید نسخه‌ی دیجیتال Mokhtar تخفیف چشمگیری را در نظر گرفته است.

به مناسبت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی (ع)، شرکت منادیان بصریت با هدف آشنایی بیشتر نسل جوان با روایت عاشورا از پیشنهاد ویژه خود برای بازی «مختار : فصل قیام» رونمایی کرد. بر این اساس مخاطبان می‌توانند این بازی هک اند اسلش را با قیمتی بسیار پایین تا پایان روز ۵ مهر تهیه کنند. قیمت نسخه اصلی بازی ۲۹ هزار تومان است اما کاربران می‌توانند تا پایان زمان مشخص شده این بازی را با تخفیفی ۵۰ درصدی و تنها با قیمت استثنایی ۱۴.۵۰۰ تومان تهیه کنند.

بازی مختار: فصل قیام دومین قسمت از سه گانه «سفیر عشق» است. این بازی به مانند نسخه اولش یک اکشن سوم شخص محسوب می‌شود و دارای ۱۲ مرحله و ۶ ساعت گیم پلی است.

این عنوان با استفاده از موتور آنریل انجین 4 ساخته شده و همچنین برای روایت هر چه بهتر سازندگان از تیمی متشکل از ۲۱ نفر از اساتید دوبله کشور بهره برده‌اند که از بین آن‌ها می‌توان به استاد منوچهر والی زاده و استاد میثم نیکنام اشاره کرد.

اگر قصد خرید بازی مختار را دارید، می‌توانید همین حالا با کلیک روی تصویر وسط صفحه، از فروشگاه گیم‌آپ اقدام کنید تا از تخفیف ۵۰ درصدی آن، بهره‌مند شوید؛ فرصت را از دست ندهید.

تخفیف خرید بازی مختار
برای خرید بازی، روی تصویر کلیک کنید

تخفیف ۵۰ درصدی خرید بازی مختار تمدید شد!

به دلیل استقبال بسیار خوب مخاطبان از پیشنهاد ویژه خرید بازی «مختار: فصل قیام» ، شرکت منادیان از تمدید این پیشنهاد تا روز سه شنبه ۷ مهر خبر داد. به لطف این پیشنهاد ویژه مخاطبان می‌توانند بازی مختار: فصل قیام را به صورت دیجیتالی با قیمت ۱۴.۵۰۰ تومان خریداری کنند. این در حالی است که قیمت اصلی بازی ۲۹ هزار تومان است.

برای استفاده از این پیشنهاد تنها کافی است از فروشگاه دیجیتالی گیم آپ بازی مختار : فصل قیام را تهیه کنید.

بازی مختار : فصل قیام دومین قسمت از سه گانه «سفیر عشق» است. این بازی به مانند نسخه اولش یک اکشن سوم شخص محسوب می‌شود و دارای ۱۲ مرحله و ۶ ساعت گیم پلی است. توجه داشته باشید که این بازی ایرانی تنها برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

3 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا